Бесплатен Превозот 45x45cm (18x18) рачно изработени Kilim Волнени перница, турски перница перница, Романтични егзотични стил, БЕЗ ВМЕТНУВАЊЕ

Бесплатен Превозот 45x45cm (18x18) рачно изработени Kilim Волнени перница, турски перница перница, Романтични

DEN 2832.00

Тековен

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
АКЦИИ СЕ МЕНУВА СЕКОЈДНЕВНО.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за квалитет причина.
БЕРЗАТА НЕ ГАРАНТИРА
.


Останатите карактеристики

Спецификација:
Size
Пополнување:
Памук
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Седиште
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип:
Cusion
Стил:
Пастирски
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Материјал:
100% ВОЛНА
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Kilim
Шема:
Kilim
Големина:
45x45cm (18x18)
дизајн:
Kilim
Материјал:
Волна
Занает:
Рачно изработени
Употреба:
Божиќ, Дома, Декоративни, Чаир, Постелнина
Применливи Троседот:
Еден Седиште
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална

Слични понуди