Накит ToolsFree Превозот Нова Стоматолошка Лабораторија SAESHIN 35000 ВРТЕЖИ во минута со Силен 102 Handpiece

Накит ToolsFree Превозот Нова Стоматолошка Лабораторија SAESHIN 35000 ВРТЕЖИ во минута со Силен 102 Handpiece

DEN 4742.00
-24 %
DEN 6240.00

Тековен

Микро моторни 204+102( HANDPIECE ). Десно/лево свртување способност. Напојување напон : 220 V/50 Hz10% 110 V/60 Hz10% Пакет, Вклучувајќи : 1 High Speed 35000 вртежи во минута Handpiece 1 Подножјето на Возилото се Префрлите 1 Кутијата за Контрола Главната машина 100v/240v 2 Јаглерод Четка 1 Клуч 1 Бесплатен Приклучок Адаптер Ако е потребно
Гаранција : 1 година. Не фаза брзина на системот(тоа 's добро дизајниран за излез од нула до 45,000 вртежи во минута со користење на не фаза брзина систем). 0~35,000 вртежи во минута, помалку-вибрации стандард јаглерод четка мотор.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
Бренд Нови
Објектот Тежина:
2.2kg
WhatsApp:
008618950366747

Слични понуди