5D Diy Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Осаменоста На Есен Дијамант Везови Мозаик Кристал Везана Оркестарот

5D Diy Полн Плоштад Дијамант Сликарство Крстот Бод Осаменоста На Есен Дијамант Везови Мозаик Кристал Везана

DEN 249.00
-35 %
DEN 383.04

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
20X27CM, 30X40CM, 40X53CM, 45X60CM, 50X65CM, 60X80CM, 75X100CM
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Број на Бои:
Над 45
Рамка:
No

Слични понуди