30*41mm Жените Abalone школки Жолт цвет приврзоци деликатна подароци Топла продажба Модни Серија на Мало и трговија на големо

30*41mm Жените Abalone школки Жолт цвет приврзоци деликатна подароци Топла продажба Модни Серија на Мало и

DEN 437.00
-24 %
DEN 575.52

Тековен


Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Опис на производот
Ова е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате, го направи тоа на некој ѓердан или да додадете копчиња.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.ви благодариме за разбирањето!
Прстен големина референца мапа
Хривнија спецификација
Забелешка : сликата се должи на осветлување или точка на гледање, со видот може да биде пристрасен, јас се надевам дека ќе се разбереме!!! Затоа што нашите производи се повеќе и повеќе, сите на производот, тежината е 30 грама, стандардот тежина со цел да се добие производ ќе преовладува.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).


Останатите карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WUBIANLU
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Јајце
Број На Модел На:
JHS228
Продажба На Чекање:
1 акции
Pendant спецификации:
30*41mm

Слични понуди