Нови Оригинални голи светилка P-VIP 150-180/1.0 E20.6N За VIEWSONIC RLC-034 / PJ551D / PJ557 за Проектори

Нови Оригинални голи светилка P-VIP 150-180/1.0 E20.6N За VIEWSONIC RLC-034 / PJ551D / PJ557 за Проектори

DEN 2946.00
-7 %
DEN 3167.52

Тековен

Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Компатибилен Светилка со Домување
4. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
.6 N Замена проектор сијалица животен век : 2500 Часови. Квалитет Гаранција : 120 дена по испорака
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Лесно да се инсталира.
Опис 100% Оригинални голи светилка Тип : проектор гола сијалица Компатибилен Проектори Домување : P-VIP 150-180/1. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Оригиналниот Голи Светилка
3. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
P-VIP 150-180/1.0 E20.6N
Бренд Име:
ZUCZUG

Слични понуди