Фабрички прилагоден метална боја lapel pin значка зголеми личност уникатен иглички брошеви freemanry masonic година

Фабрички прилагоден метална боја lapel pin значка зголеми личност уникатен иглички брошеви freemanry masonic

DEN 3840.00

Тековен


БЕЛЕШКИ : За ова големо цел, ние не ги имаат во залиха. Ве молиме љубезно го продолжи ред со уште 10 работни дена за нас да се организира производство.
НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ. НЕ MOQ, МУЛТИ-НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ.
ВАШАТА ДОВЕРБА, РАЗБИРАЊЕ И ПОДДРШКА ЌЕ БИДАТ ВИСОКО ЦЕНЕТИ : -)
Топло совети : 1. Од различни монитори, слики може да не ги одразуваат вистинските бои, но стилот е сосема исто како и сликата се прикажува. 2. Pls дозволете 0-2mm грешка за различни мерни методи. Плаќање Прашања : Кога у средба плаќање проблеми pls се провери : http : //help.aliexpress.com/payment_faq.html Превозот : Нормално ние треба 1-7 работни дена за процесот на пратката. Ако цел е надвор од акциите, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа или да направи наплата или треба да го прошири превозот време за производство . Ние би сакале да брод стоки преку КИНА ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ MAIL, САД, ќе бидат земени e Packet. Можете да ги пратите на вашите производи тука : www.17track.net. Ние, исто така, поддршка други видови на превозот термини како UPS-от, DHL, TNT, итн., кои барање за дополнителни трошоци. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5-ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот. Ви благодариме : )


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
L003
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HigoRio
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Слични понуди