За Ford Работ 2015 Светилка Светла се Префрлите Налепница Покрие Трим 1PC нерѓосувачки челик

За Ford Работ 2015 Светилка Светла се Префрлите Налепница Покрие Трим 1PC нерѓосувачки челик

DEN 577.00
-7 %
DEN 620.16

Тековен

Постои време на испорака како следниве опции, ве молиме проверете пред да нарачате и да се чека објектот за неколку дена трпеливо. Блискиот Исток + sorth америка, Израел,Чиле, Перу, Колумбија , Мексико, Венецуела, Уругвај, Боливија, Еквадор, Либан, Египет, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Катар, Јемен 35-55 дена да испорача. Ако сакате да купите производи со пониска цена и подобар квалитет, ние можеби вашиот прв го изберете!
Ви благодариме за вашето разбирање.Ние ќе ви испратиме стоката во
ветувајќи време по плаќањето е потврдено. alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет.
добредојдовте на нашиот магазин
Декоративни додатоци не се дизајнирани и направени со оригинални автомобил фабрика. Индонезија : 20-45 да се достави(често доцнење) Средна азија област : Турција, Казахстан, Узбекистан, 25-45 дена да испорача.Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки. Бразил : 35-55 дена да испорача. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате.Ние прифаќаме alipay потврдена и confir
-med адреса.Ние го прифатат плаќање преку alipay. Во случај да добие погрешен произвед -cts се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба
Оценка (НСД) на 5. Но, квалитетот на нашите производи се
исто така, многу убаво.Ако не примите објект во рок од 60 ДЕНА, ве молиме контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Година:
До 2015
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
5cm
Име На Модел:
22570 cm
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
muchkey

Слични понуди