MEIKSAY Магнет УВ Гел Лак Боја Магнетни Мачка Очи Гел лак 5ml 3D Ефект Мачка Очи Гел лак Lacqeur

MEIKSAY Магнет УВ Гел Лак Боја Магнетни Мачка Очи Гел лак 5ml 3D Ефект Мачка Очи Гел лак Lacqeur

DEN 72.00
-33 %
DEN 108.00

Тековен

MEIKSAY Магнет УВ Гел Лак Боја Магнетни Мачка Очи Гел лак 5ml 3 D Ефект Мачка Очи Гел лак Lacqeur
Внимание :
1. Сите убави бои се во парк, Изберете слободно.
2 . Како што знаеме ,Ова е ниска цена промотивен производ, Па ние изберете обичните испорака, без следење на информации . Под нормални околности, Време на Испорака за 2960 дена
3. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации, ви Благодарам.
4. Со проширена времето на испорака контактирајте не директно, наместо на отворање каков било спор или враќање барања предизвикани од превозот одложувања ( важно !)
5. Боја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување,позадина,итн.
3 D Мачка очи гел лак треба да се користи магнет стап ,ако не го имаат,
ве молиме подолу да се купи : )
Да Се Отстрани : Чекор 1. Натопете исклучување на ноктите во акрилик смена за околу 5 минути. Чекор 2. Rip по целиот дел на ноктите глеѓ нежно на секој ноктите. Се избегнат сите кожата контакт. Ако црвенило или други знаци на несакана реакција се случи, да го прекине користи веднаш. Имајте цврсто запечатени. Чувајте ги надвор од сончева светлина. Да се чува вон дофат на детето.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
Y0119
НЕТО-WT.:
5ML
Бренд Име:
MEIKSAY
Состојка:
Смола
Тип:
Гел За Полски
Ефект:
Здрава Смола
Предност:
Еко-Пријателски
Излечи:
LED /УВ Ламба
Натопете Off:
Отстрани со Acetone
боја:
24 Симпатична Бои
Моден:
gelpolish
гел лак:
Евтини гел за нокти
ув помине:
ув лак на ноктите
Гел Сет:
ноктите гел сет
Полски:
купи гел лак

Слични понуди