Дијамант везови сценско 5D дијамантски крст бод кристал целосна дијамант поставува unfinish декоративни Diy Дијамант сликарство Снег куќа

Дијамант везови сценско 5D дијамантски крст бод кристал целосна дијамант поставува unfinish декоративни Diy

DEN 349.00
-24 %
DEN 458.88

Тековен

Пакување : Сите производи боја кутија за пакување 5 . тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе ,
C. За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Експрес обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува царинската да плаќаат данок.Материјал : Круг Смола Дијамант
4. Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
2. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда.Алатка : Точка вежба пенкало,Цврсти лепак,Точка вежба плоча Фото Обичај : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Стап вежба област : 100% круг копар .com Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.дијамант облик : Тркалезна дијамант 7. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.


Останатите карактеристики

Големина:
20x28cm, 30x42cm, 40x56cm, 50x70cm, 60x85cm
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
за копар:
100% круг копар
алатка:
смола дијамант,платно,Пластични пенкало.Некои дупчење кутија ,Цврсти лепак
Пакување:
кутија за пакување

Слични понуди