фан DL380G6 380G7 385G6 388G7 496066-001 463172-001

фан DL380G6 380G7 385G6 388G7 496066-001 463172-001

DEN 1368.00
-5 %
DEN 1440.00

Тековен


Наплата & Замена :
1.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт. За MOQ која зависи од вашата цел.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1.Доволно снабдување
Испорака :
1.
Треба да се обрне внимание на ова :
3. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.Повеќето поволна цена
4.Највисок квалитет
2. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. Најдобра услуга
4.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи . Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.Добар квалитет
3.Најдобра услуга
2. За примерок кој треба вашата полнење. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин.Конкурентна Цена
3.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.


Останатите карактеристики

Приклучок Тип:
DL380G6 380G7 385G6
Бренд Име:
qipin
Број На Модел На:
AU
Излез Тип На:
AC
Излезниот Напон:
19V
Употреба:
Други
врска:
Десктоп

Слични понуди