Природни multicolor калцедон jades камен тигар очи камен монистра хривнија 12*15mm висок степен на накит 7.5 инчен B1691

Природни multicolor калцедон jades камен тигар очи камен монистра хривнија 12*15mm висок степен на накит 7.5

DEN 288.00
-40 %
DEN 479.04

Тековен

5 инчи во мерењето.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.5 инчен B1691
. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природни multicolor ахат кварц топаз аметист смарагд тигар очи камен монистра хривнија 12*15mm висок степен на накит 7. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B1691
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Компатибилност:
no
Функција:
моден накит
Големина:
12*15MM
Обликот:
правоаголник
Должина:
7.5inches
Материјал:
jade џаспер

Слични понуди