20pcs/многу Убави Мини Хартија Поздрав Картичка Подарок за Роденден, Ви Благодариме Картичка Симпатична Награда Подароци Канцелариски Бесплатен Превозот Papelaria

20pcs/многу Убави Мини Хартија Поздрав Картичка Подарок за Роденден, Ви Благодариме Картичка Симпатична Награда

DEN 470.00
-8 %
DEN 511.20

Тековен

20pcs/многу Мини Поздрав Картичка Со Пликови на Универзал кои Сакаат Картички Празник Божиќ Порака Картичка Канцелариски Училиште Материјали Функција : Со Плик Празник Божиќ Порака Картичка Слатки, Подароци Училиште Канцелариски Материјали Големина : Поздрав Картичка 78 X 87mm Коверти 85 X 90mm Материјал : Хартија за Боја и стил ќе случаен send. Толку слатко! Овој труд ознака одговара за оставите порака, исто така може да се како свадбен подарок пакет ознака Симпатична цртан филм дизајни се земе вашиот топол однос на пријатели^^ прилично тешко да се пропушти убава декорација!!! Пакет Листа : 1 многу Картички (20pcs/многу)


Останатите карактеристики

Тип:
ознака за страница
дизајн:
Цртан филм
Материјал:
Хартија
Материјал:
Хартија

Слични понуди