CITALL Нови Авто DIY Беж Кожа Предната Конзола Капак Потпирач за Покривање Декорација за Хонда Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007

CITALL Нови Авто DIY Беж Кожа Предната Конзола Капак Потпирач за Покривање Декорација за Хонда Спогодба 2003

DEN 527.52

Тековен

Нови Беж Кожа Предната Конзола Капак Потпирач Покритие за 2003-2007 година Хонда Спогодба DIY " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : беж Материјал : Висок квалитет на кожа Објект се вклучени : конзола капак потпирач за покривање x 1 Компатибилен : за 2003-2007 година Хонда Спогодба Забелешка :
1) Оваа содржина е за кожа за кожа дел само што треба да бидат залепени.
2) на Фотографиите се прикажани на екранот цели. И она што ќе добиете е само на кожа дел. "Опис На Производот
Функција :
1) Висок квалитет на кожа, удобно дише и вода-доказ.
2) живот ќе биде повеќе со анти-солза функција.
3) Анти-нула својства, не грижете се за гребење дали прст нокти или копчињата гребнатини.
4) Лесно се чисти со бришење.
5) Грапав работ, прават DIY инсталација повеќе полесно.
6) го Замени вашиот истрошени потпирачи за раце, ги Красат автомобил настапи.
Инсталација :
Се бара пред инсталација : Ножици,четка и лепак.
1) Размонтираат потпирач капак и се откине оригиналниот старата кожа.
2) Четка лепак на внатрешноста на работ на капакот и соодветната локација на објектот.
3) По околу 5 минути, лепак не ќе се држи твојата рака. Треба да се започне лепење на објектот. "Фото Шоу


Останатите карактеристики

Бренд Име:
CITALL
Година:
2003 2004 2005 2006 2007
Објектот Тежина:
100g
Материјал Тип:
Висококвалитетна кожа
Специјални Функции:
Ги красат автомобил настапи
Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Состојба:
100% нови
боја:
Беж
Објектот се вклучени:
конзола капак потпирач за покривање x 1
Компатибилен:
за 2003-2007 година Хонда Договор

Слични понуди