12.5*9cm Стариот paiting прекрасна симпатична тетратки за writting 8 видови дневни книга Канцелариски канцеларија училиште материјали

12.5*9cm Стариот paiting прекрасна симпатична тетратки за writting 8 видови дневни книга Канцелариски канцеларија

DEN 28.00
-19 %
DEN 34.56

Тековен

) Опис на производот Големина : 12.
Ако ја најдете discontentment, ние ќе се реши во рок од 24 часа.
Плаќање :
1) Уплатата се очекува во 10dyas по аукцијата завршува
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди испорака
3) Сите плаќање е заштитена од ЗАЧУВАМ, Можете да платите со Кредитна Картичка . (Забелешка : Бесплатен превозот е најевтин начин на испорака на стоката. обично тоа ќе трае 15-60 дена да достави сите над зборот(Испорака датум на Бразил,Чиле,Јужна Afriac и други далечни counries ќе биде 20-90 дена).UPS-от, ТНТ ,и Воздухопловната
2) времето за Испорака
А, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ експрес испорака обично се 3-7 работни денови која зависи од вашата земја. Ако не се прифати . pls не избра бесплатен превозот .
2)Ако сте одобрување на набавка, pls ни даде позитивни (4-5stars).Ве молиме да ни ги испратите пораки пред да било спорови или лошо повратни информации,ние ќе се обидеме да ги решат проблемите за вас. Побрзо превозот : Ако сакате да се добие стоката побрзо,можете да го одбра побрзо превозот метод со дополнителни превозот полнење на линија. pls не избра бесплатен превозот . Ако не се прифати . Побрзо превозот : Ако сакате да се добие стоката побрзо,можете да го одбра побрзо превозот метод со дополнителни превозот полнење на линија.5*9c боја : 8 стил Употреба : office Текст материјал : хартија Страници : Скица книга/Skechbook Дневник/Skechbook за цртање/Sketchbooks/Училиште лаптоп/Канцеларија училишни материјали/Подарок/Канцеларија училишни материјали/мека корица забелешка книга
Бесплатен превозот е најевтин начин на испорака на стоката. обично тоа ќе трае 15-60 дена да достави сите над зборот(Испорака датум на Бразил,Чиле,Јужна Afriac и други далечни counries ќе биде 20-90 дена).


Останатите карактеристики

Употреба:
подарок
Стил:
Мини
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Kraft
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
ng
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
Симпатична
Употреба:
Блок за цртање
Внатрешните Страници:
27sheets
Тип:
Блок за цртање

Слични понуди