(100yards/многу ) 3/4 инчен двојно лице сатен лента 19mm

(100yards/многу ) 3/4 инчен двојно лице сатен лента 19mm

DEN 261.60

Тековен

Сите двојно лице сатен панделки се со висок квалитет и имаат светла боја, добра форма, фина текстура, и висока стабилност на влажно и суво триење. Секоја година, ние не и минатото OEKO TEX сертификација.
MOQ :
100yards/боја
Напомена :
Кога ќе се потврди цел,pls забелешка боја кој сакате да го нарачате.


Останатите карактеристики

боја:
365 Светлина Морнарица, 366 Batik Сина, 369 Воена Сина, 370 Морнарица, 371 Мастило-Сина, 372 Ensign Сина, 373 Фустан Сина, 374 Peacoat, 420 Јоргованот Магла, 430 Светлина Орхидеи, 434 Фреско, 435 Трн, 447 Ирис, 458 Wisteria, 462 Hyacinth, 463 Грозје, 464 Delphinium, 465 Виолетова
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
3/4
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
365~465
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Големина 1:
3/4,3/4 Инчи,0.75,0.75 Инчи,19 мм,со 1,9 cm600 614
Боја 1:
Светлината Морнарица,Batik Сина,Воена Сина,Морнарица,Мастило Сина
Бојата 2:
Ensign Сина,Фустан Сина,Peacoat,Јоргованот Магла,Светлина Орхидеи,Фреско
Боја 3:
Трн,Ирис,Wisteria,Hyacinth,Грозје,Delphinium,Виолетова
Име 1:
двоен-соочуваат сатен лента
Име 2:
двојно сатен лента
Име 3:
свила сатен лента
Име 4:
сатенски лента
Името 5:
полиестер сатен лента
Името 6:
Евтини сатен лента

Слични понуди