Топ Квалитетни Нерѓосувачки Челик Крстот Прстен Крстот Шарм Титаниум Прстен Мажи & Жени Накит Бесплатен Превозот OTR20

Топ Квалитетни Нерѓосувачки Челик Крстот Прстен Крстот Шарм Титаниум Прстен Мажи & Жени Накит Бесплатен Превозот

DEN 48.00
-50 %
DEN 95.52

ТековенОстанатите карактеристики

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
JR2090a
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични

Слични понуди