Латинска Танц Облечи Жени Секси Ballroom танго латинска Кошули Здолниште danskleding franjas roupas tanzrock latein Носат Костими за Девојка

Латинска Танц Облечи Жени Секси Ballroom танго латинска Кошули Здолниште danskleding franjas roupas tanzrock

DEN 2460.00
-22 %
DEN 3153.12

Тековен

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Латинска Танц Облечи Жени Секси Ballroom танго латинска Кошули Здолниште danskleding franjas roupas tanzrock latein Носат Костими за Девојка Бесплатен Превозот
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт.


Останатите карактеристики

боја:
Секси латино Фустан S, Секси латино Фустан M, Секси латино Фустан L, Секси латино Фустан XL
Тип На Производ:
spandex ткаенина
Ширина:
latin skirt dress
Тип:
водат ткаенина
Плетени Тип:
Tricot
Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Велур Ткаенина Тип:
Други
Материјал:
100% Rayon
Шема:
Извезена
Функција:
еластичен
Техника:
Плетени
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Стил:
Нова Мода Латинска Танц Облечи
Производот:
Секси Нова Мода Латинска Танц Облечи
Број На Модел На:
LD102
Бои:
Црна
Изберете според Кинеската Големини:
Големината на S / M / L / XL
испорака:
Бесплатен превозот

Слични понуди