Природни Мат Махагони Obsidian 12mm Матирано Камења, камења Круг Топката Лабава Spacer Монистра 15 5 Насоки/ Пакет

Природни Мат Махагони Obsidian 12mm Матирано Камења, камења Круг Топката Лабава Spacer Монистра 15 5 Насоки/

DEN 2241.00
-13 %
DEN 2575.20

Тековен

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни Мат Махагони Obsidian 12 mm Матирано Камења, камења Круг Топката Лабава Spacer Монистра 15" 5 Насоки/ Пакет Облик : Мат Матирано Круг Монистра, Големина : 12 mm , дупка size1~1. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент
.5 mm Продажба Quantit y : 10 Насоки/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Продажба на Единица : Едно Влакно Должина од 15"~15. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел.5" Материјал : Махагони Obsidian Посебен Ефект : Олово Слободни, Никел Слободни Боја : Темно Кафена Состојба : Нова
Скапоцен камен Монистра да Изберете Од :
Мат Аметист,
Мат Се Зголеми Кварц,
Мат Кварцен Кристал,
Мат Мулти-Обоени Цреша Кварц,
Мат Smoky Кварц,
Мат Црна Хематит,
Мат Мулти-Обоени Хематит,
Мат Се Стабилизира Тиркизна,
Мат Црна Оникс,
Мат Црна Лента Ахат,
Мат Црвена Ахат,
Мат Луди Чипка Ахат,
Мат Индискиот Ахат,
Мат Мов Ахат,
Мат Слика Од Јаспис,
Мат Lapis Lazuli,
Мат Amazonite,
Мат Мулти-Обоени Amazonite,
Мат Тигар Око,
Мат Бел Алабастер,
Мат Rhodochrosite,
Мат Sodalite,
Мат Сина Место,
Мат Unakite,
Мат Зелена Aventurine,
Мат Снегулка,
Мат Moukaite,
Мат Larvikite Labradorite,
Мат Црна и Бела Зебра,
Мат Браун Зебра,
Мат Dalmation Место,
Мат Woodgrain Од Јаспис,
Мат Црвениот Џаспер
Мат Бела Howlite,
Мат Пејзаж Од Јаспис,
Мат Пикасо Од Јаспис
Мат Кафеава Лента Ахат,
Мат Жолта Жад,
Мат Облак Кварц Сива
Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
60
Број На Модел На:
Matle12mMahogany Obsidian
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12mm

Слични понуди