40mm 10pcs Срцето Фото Рамка Locket Кутија Pendant Европски стил Занает,Накит Наоѓање Pendant

40mm 10pcs Срцето Фото Рамка Locket Кутија Pendant Европски стил Занает,Накит Наоѓање Pendant

DEN 777.00
-10 %
DEN 863.52

Тековен

торба -30.59 /торба -40.49 /торба -30.59 /торба -41.39 /торба -30.59 /торба -30.59 /торба -35.99 /торба


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Фото Locket Приврзоци
Бренд Име:
zhanwSP
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На :
фото рамка pendant
is_customized :
Yes

Слични понуди