10 Парчиња 22mm Солидна Месинг D Прстен За Чанта Торба Чанта за на Рака Прстен Dee

10 Парчиња 22mm Солидна Месинг D Прстен За Чанта Торба Чанта за на Рака Прстен Dee

DEN 681.60

Тековен


10 Парчиња D Прстен
Материјал : Цврсти Месинг
Боја : Цврсти Месинг Боја
Големина : 22mm
[ве молиме видете слика 2 за детали големина]
Пакетот вклучува :
10 Парчиња D Прстен


Останатите карактеристики

DIY Материјали:
Металугрија
Тип На Објект:
Grommets

Слични понуди