beibehang Ноќ персоналните сопствена позадина позадина позадина црно и бело минималистички дневна соба mural хартија Архитектура

beibehang Ноќ персоналните сопствена позадина позадина позадина црно и бело минималистички дневна соба mural

DEN 739.00
-45 %
DEN 1344.00

Тековен

53 M W Ролни Позадина ПРАШАЊА и одговори : како да се залепи на позадината? Ставете тоа.


Останатите карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Број На Модел На:
77

Слични понуди