100pcs/многу Лента за Коса, Лак Шноли Додатоци,Обоени Dovetail Лакови за Коса

100pcs/многу Лента за Коса, Лак Шноли Додатоци,Обоени Dovetail Лакови за Коса

DEN 3876.00
-5 %
DEN 4080.00

Тековен

Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација.
Б) Други земји : Depands. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации
.Објектот спецификите Лента за Коса, Лак Шноли Додатоци,Обоени Dovetail Лакови за Коса
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак Големина : 9cm
Ве молиме Забелешка Вашите Омилени Бои кога Цел,Или Ние Ќе Брод Нив од страна на Случајни Бои,ви Благодариме
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.


Останатите карактеристики

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV1600897

Слични понуди