Романтични Жените Копче Синџир Кожа Tassels Pendant Автомобил Клучни Пронаоѓач Keyring Торба Keychains Мода Накит За Подарок 6 Бои Трговија На Големо

Романтични Жените Копче Синџир Кожа Tassels Pendant Автомобил Клучни Пронаоѓач Keyring Торба Keychains Мода

DEN 153.00
-20 %
DEN 191.04

Тековен


Опишете : Романтични Жените Копче Синџир Кожа Tassels Pendant Автомобил Клучни Пронаоѓач Keyring Торба Keychains Мода Накит За Подарок 6 Бои Големо.
Фотографии во Боја : Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
копче
Метална боја:
Злато-боја,Светло Жолта Боја на Злато
Пол:
Жените
Бренд Име:
MODYCON
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C3352
Функција:
Свадба/Партија/Подароци/Прибирање
Производство Област:
произведено во Кина
Пакување:
OPP вреќа
плаќање:
Зачувам,T/T,Western Union

Слични понуди