Карта на Хрватска, Туристички Патувања Сувенири 3D Смола Декоративни Фрижидер Фрижидер Магнет Занает ПОДАРОК

Карта на Хрватска, Туристички Патувања Сувенири 3D Смола Декоративни Фрижидер Фрижидер Магнет Занает ПОДАРОК

DEN 431.52

Тековен


Ставка Опис
Тема : Хрватска
Материјал : Висок квалитет смола, со Магнет во задниот дел
Мерење : 10.5 x 6 см
Пакет Се Вклучени
1 x Фрижидер Магнет
Сувенир Фрижидер Магнети
Врати сеќавањата на вашиот туристички патувања со нашите шарени и атрактивни сувенири фрижидер магнети. Овие познати знаменитости се одличен начин да ве потсетам секојдневниот на оние возбуда и забава. Тоа е исто така одличен подарок за пријател, да се каже и споделување на своја приказна, додека сте биле во странство, да ги донесе поблиску до светот и сите негови можности.
Во прилог да се користи за фрижидер да ги собере сите видови на мали потсетници, тие се исто така големи декоративни додатоци на шкафче, file кабинет или било кој друг мазна метална површина дома или на работа за декорација цели.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Луди Неколку
Шема:
Сценско
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Возраст:
> 8 години
Лист Големина:
големи
Спецификација:
Single-piece Package
Тип:
Фрижидер Магнети
Магнетни Налепница Стил:
Ознаки за места

Слични понуди