1 сет Мода Едноставен Стил Мачка Дизајн Розова Кристал Камења Жените Студ Обетки Накит Матурска Партија Накит

1 сет Мода Едноставен Стил Мачка Дизајн Розова Кристал Камења Жените Студ Обетки Накит Матурска Партија Накит

DEN 151.00
-25 %
DEN 201.60

Тековен

Пакет : Само Pendant, Не Вклучувајќи Ѓердан. Ако ви треба Ѓердан, добредојдени да се купи :


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RUOYE
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
187,76
Метали Тип:
Бесплатен превозот
Style1:
alibaba изразат топла продажба на големо

Слични понуди