Нови Huion A3 Led Светло Подлога Акрилик Панели Професионални Тетоважа Светлина Подлога Карикатуристи Светлината Кутии Ракопис LED Следење на Кола

Нови Huion A3 Led Светло Подлога Акрилик Панели Професионални Тетоважа Светлина Подлога Карикатуристи Светлината

DEN 3583.00
-45 %
DEN 6513.60

Тековен

Нови Huion A3 Led Светло Подлога Акрилик Панели Професионални Тетоважа Светлина Подлога Карикатуристи Светлината Кутии Ракопис LED Следење на Кола


Останатите карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Дигитални Таблети
Бренд Име:
HUION
Таблета Ширина:
360MM
Материјал:
Акрилик
Пакет:
Yes
Таблета должина:
480mm
Број На Модел На:
A3
Големина:
480 mm x 360 mm x 7 mm

Слични понуди