Капчиња Новороденче Рибар Шапка и Панталони Поставите Младата Детска Капчиња Фотографија Реквизити Бебе Божиќ Костимот MZS-15071

Капчиња Новороденче Рибар Шапка и Панталони Поставите Младата Детска Капчиња Фотографија Реквизити Бебе Божиќ

DEN 180.00
-36 %
DEN 281.28

Тековен

Ние ќе се обидеме најдобро да ги решите вашите проблеми.Ние обично се направи стоката како `дар` `примерок'on комерцијална фактура и ние се обидува да ви помогне да се минимизираат било GST или V. ние брод од страна на EMS со совршен попуст.
Производи Име : Капчиња Бебе Рибар Поставена Фотографија Реквизити
Големина на : слободен големина, за 0-6 месеци бебињата
Боја : Кафе како слика, во парк
Пакување : 1set/opp
Микс боја, се меша цел прифатливо
72 Часа Испрати
1. Тоа трае 10 до 40 работни дена пристигна на вашата локација . Ние и ветуваме дека ќе испраќање објекти под примерок нарачки на Ali Express во рок од 24-72 часа (со исклучок на празници) по потврдата на купувачот за плаќање на нарачката. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.
Ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн chating или е-пошта.Сите стоки се тестирани 100% совршена состојба пред превозот
4.Обично ние брод од страна на Aliexpress превозот или Кина пост .Но, можеме да notguarantee нема даночни давачки, како што е, зависи од нашето земјата политика. Ако имате проблем или прашање во врска
вашата трансакција ве молиме да ни пред тргнување било кој тип на повратни информации или да се отвори било Спор. Имајте на ум дека од 48 часа испраќање правило е применливо за продажба на мало наредби само . А Т или други увозни даноци. Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека причина нашата цена е толку конкурентна, ние се надеваме дека вашата врати превозот
надомест што е помалку од$10. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек.
Негативни повратни информации не реши ништо.
4 ве Молиме контактирајте со нас пред испраќањето на стоката назад со е-мејл или на интернет услугата, и
ние може да ви понуди детални врати processures и бидете сигурни дека сето тоа оди непречено.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
Moeble
Материјал:
Памук,Акрилик
Пол:
Бебе Момчиња
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
MZS-15071
Рака Тип:
Опремени
Одделот За Името:
Бебето
Материјал:
Памук Мешавини
Име:
капчиња бебе фотографија реквизити
боја:
кафе како слика
Големина:
free size, for 0-6 months babies

Слични понуди