Бесплатен Превозот 30мм Водоотпорен Anticorrosion Нерѓосувачки Челик Метал Копчето Префрлат на Авто-заклучување Inching Рамна Глава Копчето

Бесплатен Превозот 30мм Водоотпорен Anticorrosion Нерѓосувачки Челик Метал Копчето Префрлат на Авто-заклучување

DEN 500.00
-7 %
DEN 537.60

Тековен


Pls Забелешка :
1. Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V
2. Ова копче без светлина .
Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон ,
или ние само ви испрати 220 V . Ви благодариме многу .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
no
Број На Модел На:
30мм
Точка име :
метал копчето префрлате
Max. Тековната:
5A
Напон:
6/12/24/36/110/220V
контакт:
1 НЕМА+1 NC
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отсечени големина:
30мм
Тип на работа:
Авто-Заклучување

Слични понуди