DIY симпатична децата за шиење облека snap копчето кожа занает паричникот хардвер 50sets/многу пилешко цвет теми врежана

DIY симпатична децата за шиење облека snap копчето кожа занает паричникот хардвер 50sets/многу пилешко цвет

DEN 491.00
-14 %
DEN 571.20

Тековен


дизајн 1,2,3 е Dia12mm 633 додатоци
дизајн 5 кол е 2cm, 831 додатоци
дизајн 6,7 кол е 17mm, 831 додатоци
дизајн 4,8,9,10,11,12 кол е 15mm, 831 додатоци
Добредојдовте на шопинг во Седум плус Продавница
Царинската Декларација :
Нормално,секоја цел овде ќе биде прогласен во ниска вредност ,Pls контактирајте ме ако било каков проблем во врска со декларираната вредност по нарачка овде.
Политика За Наплата :
Ако нешто не е во ред со стоки ќе нареди тука, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате и јас ќе дадам се од себе да го реши.
Ако стоката е пропуштени за време на транспортот,јас ќе рефундирање на сите износ за вас.
Испорака Забелешка :
Нормално сите парцели ќе бидат испратени преку Кина Пост Воздух Mail и тоа трае околу 15-30days. да повеќето земји.
Но, ако вкупната тежина е повеќе than2.0 KGS ,тоа е подобро да се испорача преку DHL/FEDX/EMS со краток превозот време и со разумни трошоци ,Па ако се итни,ве молиме контактирајте ме за двојно проверете превозот цена за вас.И DHL/FEDX/EMS трае околу 7-15 дена.
Повратни информации ве Советува : Тоа ќе биде одлично прифатена ако се преземат на време да ме остави повратни информации по приемот на стоката.


Останатите карактеристики

боја:
1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Метал Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
terruncara
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Стил:
Flatback
Копчето Тип:
Snap Копчето

Слични понуди