(100yards/многу ) 3/4 инчен двојно лице сатен лента 19mm

(100yards/многу ) 3/4 инчен двојно лице сатен лента 19mm

DEN 261.60

Тековен

Она што боја ви се допаѓа,ве молиме да го пополните забелешки колона или контактирајте со НАС сега !
Eg : 183 Градина Се Зголеми
Ние ќе им испрати надвор во 3-5 работни денови!
Ви благодарам многу.


Останатите карактеристики

боја:
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
3/4
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
175~264
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Големина 1:
3/4,3/4 Инчи,0.75,0.75 Инчи,19 мм,со 1,9 cm
Боја 1:
Шокантно Розова,Виртуелна Розова,Се Искачи На Вино,Се Зголеми Блум,Градина Се Зголеми
Бојата 2:
Малина Роуз,Малина Роуз,Azalea,Убавина,Ла Роса,Moonstone
Боја 3:
Корални Роуз,Афион Црвена,Светло Корали,Лубеницата,Црвениот,Топла Црвена,Скарлет,Рубин
Име 1:
100% полиестер сатен лента
Име 2:
сатенски лента на фабриката
Име 3:
персоналните сатен лента
Име 4:
шарени сатен лента
Името 5:
двојно сатен лента
Името 6:
двојно двострано сатен лента

Слични понуди