БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сад Војска Бронза Метална Паричка О-6 Cayuse Комеморативна Монети со Пластични Случај за Сувенири

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сад Војска Бронза Метална Паричка О-6 Cayuse Комеморативна Монети со Пластични Случај за

DEN 289.00
-30 %
DEN 412.80

Тековен


Добредојдовте на нашата продавница
Име : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сад Војска Бронза Метална Паричка О-6 Cayuse Комеморативна Монети со Пластични Случај за Сувенири
Материјал : цинк легура
Техника : Позлатен, Врежан
Димензии : 4cm кол, Дебелина : 3мм
Тежина : околу 40g/pc
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.


Останатите карактеристики

Стил:
Американски Стил
Техника:
обложено
Бренд Име:
TSDAS
Тема:
Патриотизам
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
US
Тежина:
about 40g/pc
Употреба:
промотивни подароци & сувенири & бизнис подароци
Обликот:
Круг
Пакет:
поли торба/opp вреќа/ хартија картичка/ пластична кутија
Производ ефект:
3d
Обичај:
прифатете
кодот:
18

Слични понуди