Принцезата Здолниште Форма Бисквит Мувла Bakeware Фондан Торта Мувла DIY Sugarcraft 3D Колаче Тесто Секачи

Принцезата Здолниште Форма Бисквит Мувла Bakeware Фондан Торта Мувла DIY Sugarcraft 3D Колаче Тесто Секачи

DEN 88.00
-12 %
DEN 99.84

Тековен


Детали За Производот :
Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Модел : Принцезата Здолниште Форма
Големина : 6*7*2cm
Боја : Сребрена
Пакет : 1 BUC
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб, бисквит, колачи, чоколадо и сл.;
2. Бренд нови со добра состојба;
3. Лесен за употреба и чистење;
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма;
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.
6. Задоволување на вашите потреби за украсување торти.


Останатите карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
Бренд Име:
EMTONIR
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Број На Модел На:
CA87

Слични понуди