Автомобил Опфаќа Нерѓосувачки Челик Климатизација Пропустливи Трим Sequins Покрие Налепница За Хонда Vezel HRV HR-V 2014 2015 година додатоци

Автомобил Опфаќа Нерѓосувачки Челик Климатизација Пропустливи Трим Sequins Покрие Налепница За Хонда Vezel

DEN 174.00
-9 %
DEN 191.04

Тековен


Pls Проверите Дали Вашиот Воздух Пропустливи Е Иста Како Нашата, Пред Да Го Поставите Цел


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Внатрешна
категорија:
3D
Бренд Име:
carmilla
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Име На Модел:
Воздухот Се Пропустливи Намали За Хонда Vezel Hrv

Слични понуди