SXDOOL 4E-230B 12038 12cm 230V 22/21W метална рамка индустриски случај ладење фа

SXDOOL 4E-230B 12038 12cm 230V 22/21W метална рамка индустриски случај ладење фа

DEN 1203.00
-24 %
DEN 1583.52

Тековен


Модел : 4 E-230 B ( Метална рамка Метален лист)
Големина : 120 * 120 * 38 MM
Напон : 230 V ( 50/60 HZ)
Актуелни : 0.14/0.13 На
Моќност : 22/21 W
Брзина : 2700/3000 RPM
Лагери : ТОПКА
Бучава : 46/50 велика британија
Воздушниот волумен : 179.4/203.4 Кубни метри / Час
Статичен притисок : 0.29/0.27 Инчен-H2 O
Користење на животната средина : -30 ~ 85 °
Животен век : 50000 Часа
NW : 600 G


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SXDOOL
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
4E-230B
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes

Слични понуди