7/8 22mm мотоцикл Пластични Мотоцикл Handguards мотокрос Рака Штитници За Хонда, Јамаха Нечистотија KTM MX АТВ мото рака Заштитници

7/8 22mm мотоцикл Пластични Мотоцикл Handguards мотокрос Рака Штитници За Хонда, Јамаха Нечистотија KTM MX

DEN 2111.52

Тековен

Лесно да се инсталира, Завртка постојат во рака костец
Постојат 7 бои можете да изберете :
црвена/црна/портокал/жолта/бела/зелена/сина
(Ве молиме оставете порака на вашата боја опција)
Пакет Се Вклучени :
1 пар handguard
1.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,
уживајте во вашиот shoppig време!!!!
Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!
Fetures :
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.


Останатите карактеристики

боја:
Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта
Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Бренд Име:
lizoai
Име На Модел:
К-хг-04black
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.5kg

Слични понуди