1yard Тиркизна скапоцен камен Rhinestones Позлатен Сребрен Синџир Намали За венчаница Јака Декорација

1yard Тиркизна скапоцен камен Rhinestones Позлатен Сребрен Синџир Намали За венчаница Јака Декорација

DEN 748.00
-22 %
DEN 959.52

Тековен

Сосема нов ,со Висок квалитет, тие се одлични за секоја прослави, шиење и diy занает.
Пакет се вклучени : 1yard


Останатите карактеристики

боја:
розова, црвена
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Шие-На
Големина:
3mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
is_customized:
Yes

Слични понуди