ELECALL 45in1 Мултифункционален Шрафцигер Поставите Multitool за Полнење Torx Завртка Возачот Комплет за Поправка на Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види

ELECALL 45in1 Мултифункционален Шрафцигер Поставите Multitool за Полнење Torx Завртка Возачот Комплет за Поправка

DEN 577.00
-14 %
DEN 671.52

Тековен

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите . Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Спецификација Апликации : за Apple Mac Book Pro, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет, Мобилни телефони, Часовници, Очила, и др.
4076439359986497 ELECALL 45 во 1 Мултифункционален Srewdriver Поставите Multitool за Полнење Torx Завртка Возачот Комплет за Поправка на Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види ELECALL 45 во 1 Мултифункционален Шрафцигер Поставите Multitool за Полнење Torx Завртка Возачот Комплет за Поправка на Алатки За Iphone, Лаптоп, Таблет Види Функција се Користи Пластичен капак, погодност за да се отвори голем број на видови на завртка, не може да одговара повеќе видови на барање на Продолжена рачка, погодност да го користите за долго distanc се Применува на мобилните телефони, нежен расклопување поправка користење на лаптоп компјутер, камера, очила, приклучоци, MP3, хард диск, играчки и други мали делови.0 mm 2,5 mm 3,5 мм За дома апаратот Дупчиња 1. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. По Услуга Кога ќе добиете предмети, ако постојат проблеми во врска со тоа, треба да не контактирате на : прв пат и ни обезбеди доволно докази.5 mm Поправка коло Триаголник 2.6 mm Филипс 1. Ако тоа е докажано дека може да биде прекината или погрешно работење, ние ќе брод најновите објекти за вас како е можно поскоро. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.8 mm За Iphone Y Y2.0 mm За дома апаратот Torx 0.0 mm Слива T3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 Android телефон Хексагонални H0.0mm Модел инженеринг пиштол, нож велосипед мотор Пакет Шоу
Услови за користење на услугите
Пратката Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, Paypal и Visa платежни.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
ELECALL(工具)
Завртка Тип На Глава:
Триаголник,Torx,Дупчиња,Y-Тип,Хексадецимален,Филипс
Број На Модел На:
9003
Тип:
Шрафцигер Сет
Магнетно:
Yes
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Карактеристики:
Мултифункционален,Dismountable
Со Рачка Или Не:
Yes
Големина:
110*158*30mm

Слични понуди