Жените фенси пердув fascinator капи tocados sombreros bodas булчински пердув свадба партија headdress коктел коса клип

Жените фенси пердув fascinator капи tocados sombreros bodas булчински пердув свадба партија headdress коктел

DEN 380.00
-15 %
DEN 447.36

Тековен


Име : fascinator
Occation : свадба, партија
Материјал : пердув и полиестер превез
Бои : 15 бои
Испорака : 1 lot = 1 компјутер


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Пердув,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Губење На Канџи
Број На Модел На:
НЕ-15

Слични понуди