Мини 24key IR-Далечински контролер DC12V за 2835,3014,3528,5050 RGB led лента светлина

Мини 24key IR-Далечински контролер DC12V за 2835,3014,3528,5050 RGB led лента светлина

DEN 61.00
-21 %
DEN 77.28

Тековен


Ite
Точка име : Мини 24 Копче за Далечински Контролер
Режим на конекција : Заедничка Анодна(+)
Работен Напон : DC12 V
Макс оптоварување струја : 2 A секоја боја
Излез : три CMOS мозоци-ја отвори излезната
Работна Температура : -20°C-60°C
Димензија на Далечински контролер : 85mm x 52mm x 6mm ± 0.2 мм
Батерија за Далечински : 1 buc CR2025 батерија (Не се Вклучени)
Тежина : Околу 30g
Примена : За 3014,2835 RGB led лента
Пакетот Вклучува :
1 Buc IR МИНИ RGB Контролер
1 Buc Далечински (без батерија )
1 Buc упатство
Топло Забелешка :
Ние ќе ја пратите пратката до вас со силна пакет.Ако најдете било какви проблеми со пакетот .Pls контактирајте со нас frist.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Pls не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации за нашата продавница .Ви благодарам многу!
-55.50 /метар -42.16 /метар


Останатите карактеристики

Копчето Број:
24
Тип На Објект:
RGB Controler
Карактеристики:
24key ir-далечински контролер
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Број На Модел На:
KZQ-Mini24Key
Max. Оптоварување На Моќ:
144W
Далечински Растојание:
10m
Бренд Име:
Tanbaby
Гаранција:
2 години
Применливи Светла:
DC12V led лента
Извор На Енергија:
DC
Controled Метод:
Далечинска Контрола
Материјал:
ABS
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Напон:
12V
Wattage:
72W
Гаранција:
2 години
моќност:
1pcs CR2025 батерија (не се вклучени)
Напон:
DC12V
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Нето тежина:
30g
Вкупна Излезна Струја:
6A
Примена:
За 2835 ,5050 RGB LED лента светлина

Слични понуди