Класични се Фрлам Arden Рутер Малку Дрво Алатка - 1/2*1-1/4 -7.5 мм месо тело - Arden A1802038

Класични се Фрлам Arden Рутер Малку Дрво Алатка - 1/2*1-1/4 -7.5 мм месо тело - Arden A1802038

DEN 1075.00
-0 %
DEN 1075.20

Тековен


Ново : на Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо). Пакувањето треба да биде иста како што е утврдено во продавница, освен ако објектот е рачно изработени или е спакуван од страна на производителот во не-мало пакување, како што е unprinted кутија или пластична кеса. Види продавачот е оглас за целосна детали.Видете сите состојба дефиниции - се отвора во нов прозорец или јазиче.. Прочитај moreabout состојбата Класичната Фрлам Arden Рутер Малку Дрво Алатка - 1/2*1-1/4 -7.5 мм " месо тело - Arden A1802038
Треба други големина, различни цена? Кликнете
На пример : Ако сакате 1802058 тоа е 23.5$, 23.5 - 22.5=1 треба да се плати 1 $ повеќе, ве молиме да се купи 2 предмети од 0,5$,тогаш остави порака" јас треба 1802058 1pcs"
ако треба да плаќаат 10$ повеќе, треба да се купи 20 компјутери од 0,5$
Ви благодариме за вашиот разбере!


Останатите карактеристики

Димензии:
A1802038, A1802058, A1802078, A1802218
Вкупна Должина:
50mm
Дијаметар:
12.7 mm
Број На Модел На:
A1802
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
HUHAO
Тип:
Крајот Мелница
степен:
R0.1
Обложување:
NO

Слични понуди