10PCS Стоматолошки едноставна воздухот се намалат за намалување на вентил без Купот на Филтер за Воздух Модератор Компресор & Притисок за намалување на вентил SL1261

10PCS Стоматолошки едноставна воздухот се намалат за намалување на вентил без Купот на Филтер за Воздух Модератор

DEN 4833.00
-5 %
DEN 5087.52

Тековен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Начини на плаќање се разликуваат од земја до земја, ве молиме видете ја HELPpage за повеќе детали. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ако ви треба ни да се прогласи за оригинална вредност, ве молиме да ни остават порака кога ќе го поставите цел. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Пакетот ќе бидат означени како подарок или примерок за лична употреба со мала вредност, па you don't треба да се грижите за сопствени или даночни прашања.
Карактеристики :
Спецификации :
Answer : ___________________________ Note :
Пакет Листата :
Aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Бренд Име:
skylundent
Број На Модел На:
SL1261
Големина:
Small
Состојка:
Пластични
НЕТО-WT.:
1

Слични понуди