2018 мал багаж патни торби жените телефон торба случај за одење оглавник зглоб пакет торбичка puse

2018 мал багаж патни торби жените телефон торба случај за одење оглавник зглоб пакет торбичка puse

DEN 429.60

Тековен

Но, тоа може да биде одложен бидејќи на празници или лоши временски услови.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот.
Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно .
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
· Нормално, објекти ќе пристигне во 7-15 Работни Дена од EMS, 15-30 дена од пост воздух mail.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиенти превозот адреса директно во вашата нарачка)
· Нормално Во рок од 24 часа откако добиле наредба ( Ако некои се надвор од акциите, или лошите временски услови и др други причини, ние ќе контакт со вас во прво време, и можете да изберете оди на чекање ,или промена на други стил/боја, или да се пријавите за да се вратите парите.
Испорака
· Кратко за Обработка Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети ПОБРЗО од страна на превозот метод кој сте го одбрале.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Патни Торби
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Должина:
9cm
Имаат Drawbars:
No
Објектот Висина:
17cm
патна торба:
Патување Duffle
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Г.С.&F
Објектот Ширина:
7cm
Повод:
Разноврсна
Главен Материјал:
Најлон

Слични понуди