Монтирани Памук Полирање Удар Тркала 2.35 mm месо тело за Dremel Rotay Алатки Пакет на 20pcs

Монтирани Памук Полирање Удар Тркала 2.35 mm месо тело за Dremel Rotay Алатки Пакет на 20pcs

DEN 380.00
-12 %
DEN 431.52

Тековен

Сет од 20 Парчиња на Монтирани Памук Фанови, Полирање Алатка, се Вклопуваат Rotay Алатки Мелница дијаметар на месо тело е 2.35 mm Монтирани Памук Фанови Полирање Тркала за Dremel Rotay Алатки За полирање тркала се припаѓаат на потрошни Овие се одлични за полирање накит или други метални работи ги користи.тие може да се користи со dremel алатка,одговара за rotay алатки мелница Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Останатите карактеристики

боја:
Бела
DIY Материјали:
Металугрија

Слични понуди