Безбедност На Силиконски Калап 4-Шуплина Waffles Чоколадо Торта Тава За Печење Мувла Готвење Алатки Бисквит Cookie Мувла 51060 Подарок

Безбедност На Силиконски Калап 4-Шуплина Waffles Чоколадо Торта Тава За Печење Мувла Готвење Алатки Бисквит

DEN 191.52

Тековен


100% За Храна Одделение Силиконски Материјал. Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно не-стап. Дамка и мирис кои се отпорни. Машина за миење садови Безбедно, Microwaveable, Фурна Безбедно, Замрзнувач Безбедно Топлина Отпорни на 446 F


Останатите карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
51060
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
тип 1:
кујнски прибор
тип 2:
Колаче Алатки
боја:
случаен

Слични понуди