6.9-инчен resistive touch screen 167 * 92 GPS навигација периферните екран осетлив на допир индустриска опрема екран осетлив на допир

6.9-инчен resistive touch screen 167 * 92 GPS навигација периферните екран осетлив на допир индустриска опрема

DEN 703.00
-28 %
DEN 976.32

Тековен


6.9-инчен екран на допир
Тел : 0755-86054012 13501583642 Пропушти Веи
QQ : 2521175877
Фабриката места, големи позитивно!
Надворешни димензии : 167 * 92
Гледање област големина : 160 * 85
Пред ITO филм 0.188 MM
ITO стакло : 1.1 MM
Оперативен температура : -20 ° C - 60 ° C
Стр молив RBI живот : 100 милиони пати
Молив линија тест : 10 милиони пати
Линеарноста : 1.5%


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
lanjuu

Слични понуди