LP121WX3 TPB1 LP121WX3 (TP)(Б1) TPA1 одговара LTN121AT08 301 B121EW09 V. 4 30 PIN EDP

LP121WX3 TPB1 LP121WX3 (TP)(Б1) TPA1 одговара LTN121AT08 301 B121EW09 V. 4 30 PIN EDP

DEN 1896.00

ТековенОстанатите карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LP121WX3 TPB1 LP121WX3 (TP)(Б1) TPA1 LTN121AT08 301 B121EW09 V. 4
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични понуди