20 Компјутери x 2.6 (67 mm)/ Стегање Спектар 44 mm 67 mm Нерѓосувачки Челик Стеги

20 Компјутери x 2.6 (67 mm)/ Стегање Спектар 44 mm 67 mm Нерѓосувачки Челик Стеги

DEN 364.80

Тековен


Вие сте Наддавање Следниве
Можете Да Изберете 20 Компјутери Нерѓосувачки Челик Стеги .
(Како изгледа во фотографии . она што го гледате е она што ќе добиете.)


Останатите карактеристики

Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
BP

Слични понуди