104pcs Виетнам Црвено Тигар Balm Гипс Креми Бела Тело Вратот Назад Massager Болка Печ Крем Артритис Грлото на C162

104pcs Виетнам Црвено Тигар Balm Гипс Креми Бела Тело Вратот Назад Massager Болка Печ Крем Артритис Грлото

DEN 446.00
-40 %
DEN 743.04

Тековен

Со сосема обична амбалажа, само лице добивање возбудени од страна на вашиот испорака е вас. (неопходен за канцеларијата на работниците, популарна во топли временски услови и wam области) .
Како да го Користите :
-Чиста и сува погодената област
-Отстранување на пластична подлога од една страна на далноводи. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
Секој корисник треба да очекуваме добра услуга.5 cm
Спецификација : 8pcs/1bag Полица Година : 2 години
Краток ibntroduction на болка и на ослободување печ
Болка ослободување печ е формулиран со екстракти од вредност билки.
Тоа е купувачот одговорност да се организираме на царинење и плаќаат давачки.
-Како ќе се отстрани другата половина од пластична подлога, мазна остатокот од печ во текот на болка област.
Топло совети на Царинење и данок :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот Метод
Ако изберете Продавачот за Испорака Метод и ќе се наредби за помалку од 10$,превезува без следење порака (Само патеката во кина),За повеќе од 10$ брод со целосна следење порака(Заради целосно следење на порака нè 2.
*Отстранете поддршка од филмот и да се применуваат.
ОТСТРАНУВАЊЕ НА CORNS
БОЛКА УБЛАЖУВАЊЕ НА ГИПС
ТЕНОК ПРЕВЕЗ
ДРЖЕЊЕ COEERCTOR
Пакет :
104 Pcs = 13 Кеси × Бел Тигар Гипс (8 компјутери во 1 торба)
(Исто како на следната Слика ја покажува)
Големина : 10*7.
Имате било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
-Непречено таа страна во текот на местото каде што сакате болка.
Карактеристики на болката relileving печ
1, Висок процент на дрога, брз ефект, долго време акција
2, Добар biocompatibility, нема алергија и иритација на кожата
3, Погоден лепливоста, ставете кожата тесни, нема да се држи телото коса
4, Добра пропустливост на воздух и вода пропустливост, да се избегне кожата soakage во долгорочна употреба
Функции на болка и на ослободување печ
Брзо ублажување на најразлични болки поврзани со nuscle замор, болка во мускулите, вкочанети рамена, едноставна backache, видови, sprains, модринки, коска фрактура, ситни смрзнатини, артритис.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Sumifun
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
C162
Објектот:
За бел тигар
Големина:
10*7.5 cm
Точка име :
Болка Гипс/ Тигар Гипс
Многу Тип:
8pcs/торба, 13 кеси
Рок На Траење:
2 години
време на испорака:
Во Парк Со Брза Испорака
Сертификат:
CE,ISO9001, Б.В., TUV
Функција:
Ревматоиден, Spondylosis, Меридијани

Слични понуди