15yds/многу облека и додатоци малку daisy цвеќиња laciness ткаенина DIY торба шапка чевли Бесплатен Превозот

15yds/многу облека и додатоци малку daisy цвеќиња laciness ткаенина DIY торба шапка чевли Бесплатен Превозот

DEN 596.00
-8 %
DEN 648.00

Тековен

Функција : 1. Материјал : полиестер/памук 2. Боја : 7 бои во акции 3. Ширина : околу 2.5 см/1" 4. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате. Пакетот вклучува : 15yards/многу Големо прифатливо ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2 . Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
2.5cm
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
L-0710
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични понуди