50pcs/многу 30x40cm многу Бои Големи Organza Торба Свадба Drawable Voile Торбичка Накит за Подарок Пакување Кеси Бесплатен Превозот

50pcs/многу 30x40cm многу Бои Големи Organza Торба Свадба Drawable Voile Торбичка Накит за Подарок Пакување

DEN 800.00
-15 %
DEN 940.80

Тековен

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
добредојдовте во мојата продавница
50pcs Накит за Подарок Перница 30x40cm Organza Кеси Пошта Свадба Накит Пакување Пошта Убави бои ги Собереш
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад .Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.
Превозот :
1.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
100pcs Накит за Подарок Перница 30x40cm Organza Кеси Пошта Свадба Накит Пакување Пошта Убави бои ги Собереш. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Опис
Материјал : organza
Реден Број : 50pcs/н т
големина : 30x40cm голема големина ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : многу бои да се избере
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми .


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна, трева зелена, Црвена, Сива, кралска сина, Жолта, Розова, Виолетова, apple зелена, Златна, Портокалова, кафе, езерото сина боја, Беж, Мулти, топла розова
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
30cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
30x40cm organza подарок Пошта
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
30x40cm (голема големина)
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
23 бои да се избере

Слични понуди